ПАДНАЛ ПОД ДРВО, 4 ДЕНА ЈАДЕЛ ИНСЕКТИ И ЈА ПИЕЛ СВОЈАТА ПОТ: СЕ ОТКАЖАЛ...

0
Најлошата работа која може да ви се случи доколку живеете сами е некој малер, несреќа, после која никој освен вас самите не може да повика помош. Тогаш сте...

Видео: Најладното село на светот, на -60°C никој не ги гаси автомобилите

0
На рускиот Далечен исток во Република Јакуст, се наоѓа селото Ојмјакон во кое преку зимата температурите паѓаат и до -60°C, а во лето се качуваат над 30°C....

Тито запалил пура во Белата Куќа: Побарале да ја изгасне, а неговиот одговор е...

0
Претседателот на СФРЈ, Јосип Броз Тито бил познат по своите раскошни патувања. Многу случки говорат за моќта, почитта и угледот што ги поседувал во светот претставувајќи ја...

ЈА УДРИ ЖЕНАТА ПРЕД НЕЈЗИНИОТ СИН, ПА ПОТОА СЛЕДЕШЕ КЛАСИЧЕН НОКАУТ (ВИДЕО)

0
Маж ја удри жената пред нејзиниот син не размислувајќи дека со тоа направи кобна грешка. Видеото кое е поставено на YouTube пред неколку години но во медиумите...

Видео: Ученик го поправи Путин на час по историја- погледнете ја неговата реакција

0
Ученик во основно училиште го поправи Путин на час по историја во врска со тоа каде се борел Петар Велики, а заради тоа беше опоменат од директорот....

Must Read

- Advertisement -
Google search engine